O výrobcovi

„Našli sme riešenie do budúcnosti, ktoré je dnes dostupné. Teraz môžeme pacientom ponúknuť možnosť zbaviť sa estetických a vekom podmienených kožných problémov bez bolesti a rehabilitačného obdobia kedykoľvek počas roka. Trvalo nám 10 rokov klinických skúšok, kým sme získali neuveriteľný liek, ktorý skutočne funguje. »

DR. Rossana Castellana,
zakladateľ WiQo® a WiQo®med, majiteľ dvoch kliník estetickej medicíny v Taliansku, praktizujúci dermatokozmetológ.

FILOZOFIA A METÓDA: TALIANSKÉ UMENIE KRÁSY
“Budem žiť svoj život a svoje umenie čisto a nevinne” – jeden zo základných bodov Hippokratovej prísahy, otca modernej medicíny. Inovatívny vývoj odráža túto filozofiu: WiQo spája vedu s kreatívnym myslením a zmyslom pre detail typickým pre talianske umenie.
Každá žena je jedinečným umeleckým dielom a WiQo interpretuje a odhaľuje jej krásu s majstrovstvom klasického talianskeho umenia. Inovácie WiQo sú produkty pre profesionálne použitie a domácu terapiu, ktoré umožňujú kozmetičke a dermatológovi ako umelcovi prinavrátiť krásu a zdravie pleti.

WiQo Laboratory (Terst, Taliansko) vyvíja, vyrába a predáva inovatívne produkty nielen v Taliansku, ale aj vo viac ako 40 krajinách sveta. Produkty WiQo sa zrodili vďaka hlbokému vedeckému výskumu a skúsenostiam kozmetologičky-dermatologičky Rossany Castellana.
Dnes sa značka môže pýšiť vysoko motivovaným a kvalifikovaným tímom vo vedecko-technickej oblasti, s hlboko zakorenenou filozofiou inovácií, ktorá zaručuje plný súlad s európskymi a svetovými štandardmi kvality nevyhnutnými pre medicínske produkty a kozmoceutiká.
WiQo je rad produktov vyvinutý špeciálne pre profesionálne použitie s inovatívnymi receptúrami, ktoré sú potvrdené patentmi na národnej a medzinárodnej úrovni.
Produkty WiQo sa aktívne využívajú pri práci s nedokonalosťami a problémami pokožky tváre a tela, naštartovaním regeneračných procesov, obnovením elasticity tkanív bez použitia invazívnych procedúr.
S desiatimi rokmi podnikateľských a manažérskych skúseností s vývojom nových projektov vyrába WiQo produkty úplne nezávisle od nadnárodných korporácií v sektore.
Systém manažérstva spoločnosti je certifikovaný UNI EN ISO 13485: 2016 (certifikát č. 50 100 12556/B) pre výrobu zdravotníckych pomôcok. Kozmetika je vyrábaná v prísnom súlade s nariadením EÚ 1223/2009.

Špecialisti laboratória WiQo majú hlboké znalosti o biomechanizmoch kožných procesov, vytvárajú potrebné receptúry na stimuláciu, regeneráciu a udržanie krásy pokožky. Obnova pokožky je účinne stimulovaná špecifickými postupmi podľa konkrétnych potrieb.

Úspech WiQo je priekopníckou skúsenosťou a jedinečnou špecializáciou v oblasti estetickej medicíny. Produkty WiQo sú výsledkom tridsaťročných skúseností a najinovatívnejšieho výskumu v oblasti zdravia, pohody a krásy. Vďaka znalostiam výskumného centra Wiqo, vedeckému výskumu a neustálym inováciám vytvárame, vyvíjame a propagujeme jedinečné produkty. Zvyšovaním kvality produktov súvisiacich so zdravím a blahobytom zlepšujú produkty Wiqo kvalitu života ľudí vo všeobecnosti.